Jaki kolor sukienki ubrać na ślub przyjaciela?

Kiedy jesteś zaproszony na ślub przyjaciela, chcesz wyglądać najlepiej. Tak bardzo, jak chciałabyś założyć jaskrawoczerwoną lub nawet nieco risqué czarną sukienkę, możesz mieć wrażenie, że każdy odważny wybór koloru byłby nie na miejscu przy takiej okazji. Ale może wcale tak nie jest.

 

Panna młoda jest gwiazdą show w dniu swojego ślubu, więc reszta z nas uczestniczących w imprezie powinna przestrzegać pewnych zasad etykiety.

 

Jeśli chodzi o Twoją suknię, pomyśl o eleganckiej prostocie z odrobiną (lub dwiema) odświętnego stylu. Ładny, blady róż lub zakurzony błękit są zarówno urocze i odpowiednie wybory – a jeśli ta decyzja sprawia, że czujesz się bardziej jak siebie niż całkowicie czarna suknia miałaby, to jest to absolutnie właściwe dla tego wydarzenia. Panny młode zazwyczaj wybierają całą gamę pastelowych kolorów, ponieważ chcą, abyśmy czuli się jak na uroczystości, a nie na pogrzebie.

 

Zapomnij o dopasowaniu koloru dokładnie – nikt nie zauważy, jeśli twoja suknia jest nieco inna od jej, lub jeśli ma inne szczegóły, które czynią go wyjątkowym (na przykład, haft lub beading). Kolor i tak prawdopodobnie przytłoczy wszelkie inne szczegóły! Więcej na: clothy.pl.