Dom

Żarówki

Źródło: https://alkan.pl/

Czym charakteryzują się żarówki OSRAM, Philips, Emos i EDO?

Najróżniejsze żarówki OSRAM, Philips, Emos i EDO znajdziesz w asortymencie sklepu naszej hurtowni elektrycznej Alkan. Źródła światła tych producentów cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością, co wynika z ich zróżnicowanych parametrów technicznych oraz łatwej dostępności. Oferty poszczególnych marek są do siebie dość zbliżone, a wybór konkretnego produktu powinien zależeć przede wszystkim od miejsca instalacji oraz rodzaju wykorzystanej oprawy oświetleniowej.

OSRAM

OSRAM jest cenioną firmą oświetleniową, która działa w branży ponad sto lat. W jej ofercie dostępnych jest wiele źródeł światła do użytku zarówno domowego, jak i przemysłowego. Poza rozbudowanym asortymentem produktów w technologii LED, OSRAM oferuje modele halogenowe, świetlówki kompaktowe, promienniki specjalistyczne i lampy wyładowcze. Na szczególną uwagę zasługują też źródła światła przeznaczone ściśle do zastosowań medycznych, motoryzacyjnych, fotograficznych czy filmowych. Produkty tej marki korzystają też z nowoczesnych rozwiązań inteligentnego sterowania oświetleniem, co pozostaje nie bez znaczenia dla efektywności działania oraz energooszczędności.

Philips

Philips od wielu lat pozostaje jednym z liderów na rynku oświetleniowym. W ofercie tej marki znajdziesz wiele źródeł światła LED, które imitują naturalne odmiany wolframowe. Produkty te dostępne są zarówno w klasycznej formie szklanej i plastikowej. Marka posiada też w ofercie dekoracyjne źródła światła, występujące w licznych stylach i kształtach. Niektóre z nich to wyjątkowo atrakcyjne wizualnie modele retro, wyposażone w widoczne żarniki. Modele w stylu nowoczesnym charakteryzują się natomiast minimalistycznym designem. Na uwagę w ofercie Philips zasługują też produkty z funkcją przyciemniacza, które łatwo współpracują ze zwykłym włącznikiem i mogą być stosowane w systemach automatyki domowej dostępnych w Alkan.

Emos

Emos jest czeskim dystrybutorem produktów do zastosowań domowych, ze szczególnym wskazaniem na nowoczesne oprawy i źródła światła. Oprócz modeli LED-owych marka dostarcza też żarniki halogenowe czy specjalistyczne żarówki do AGD. Do ich zalet należy bardzo wysoka skuteczność pracy, a tym samym wyjątkowo długi okres eksploatacji. Źródła światła Emos są też bardzo wydajne, dzięki czemu zużywają niewiele energii i zapewniają optymalną efektywność świecenia. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka trwałość, osiągnięta za sprawną trwałych żarników i elementów szklanych. W naszej hurtowni znajdziesz różne zestawy produktów tej marki.