Białe czy czarne t-shirty na lato?

To pytanie zadaje sobie wiele osób tego lata, ponieważ nadeszły pierwsze naprawdę gorące dni. W zależności od odcienia skóry, kolory ubrań mogą być bardzo osobistą decyzją, ponieważ każdy ma swoje własne preferencje, a nawet uprzedzenia (ze względu na kolor skóry). Jednak w naszych badaniach stwierdziliśmy, że istnieją pewne dobre ogólne wytyczne, które powinny być przestrzegane przy podejmowaniu decyzji, czy białe lub czarne koszulki są dla Ciebie lepsze.

 

Czerń jest zawsze bezpiecznym wyborem jeśli chodzi o ubrania. Nie ma odcieni skóry, dla których będzie ona strasznie kolidować i prawie zawsze będzie wyglądać ostro i z klasą. Może to być szczególnie ważne w przypadku odzieży biznesowej. Na przykład, jeśli pracujesz w wysokiej klasy kancelarii prawnej i musisz wyglądać profesjonalnie i polerowane, możesz rozważyć noszenie czarnej koszuli zamiast białej. Czarna koszula nie tylko pomoże Ci dopasować się do reszty kolegów z pracy, ale również będzie wyglądać na droższą niż biała koszula ze względu na skojarzenie z markami z wyższej półki.

 

Białe koszule są również dość bezpieczne i uniwersalne pod względem wyboru kolorów. Niektórzy mogą nie lubić białych koszul, ponieważ uważają, że są one zbyt mdłe i nudne (zwłaszcza w porównaniu z kolorowymi opcjami), ale w rzeczywistości są one świetnym wyborem, ponieważ pasują do wielu innych kolorów.