Bagażnik na narty na dach

Bagażnik na narty na dach został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ochronie i bezpieczeństwie oraz łatwości użytkowania i montażu. Jego unikalna konstrukcja oraz szybki i łatwy montaż sprawiają, że jest to niezawodny samochodowy bagażnik na narty na dzisiejszym rynku. Jest kompaktowym uchwytem, który pasuje do większości samochodów osobowych, dostawczych i SUV-ów i może pomieścić jeden lub dwa komplety nart lub desek snowboardowych (do czterech par łącznie z belkami dachowymi). Bagażnik można szybko i łatwo złożyć bez użycia narzędzi, dzięki czemu idealnie nadaje się na nocne podróże. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, jest trwały.

Bagażnik na narty na dach został przeprojektowany tak, aby był jeszcze łatwiejszy w montażu i pasował do szerszej gamy pojazdów. Uniwersalny zacisk pasuje do każdego pojazdu i może być stosowany do wszystkich innych wiodących marek pojazdów. Przyjazny dzieciom, łatwy w montażu bagażnik narciarski umożliwia entuzjastom outdooru bezpieczny i pewny transport nart lub desek snowboardowych.

Bagażnik na narty z hakiem rozwiązuje problem manewrowania nartami i deskami snowboardowymi po zaparkowaniu na zewnątrz. Bagażnik jest prosty i praktyczny: łatwo go zamontować na pojeździe, a jego ramiona opierają się na poziomie tylnej klapy, utrzymując sprzęt na miejscu. Teleskopowy uchwyt można płynnie regulować w zależności od rozmiaru nart lub deski. U podstawy pionowego ramienia znajduje się hak, który zapewnia dodatkową stabilność.

Nieco rzadziej stosowanym rozwiązaniem jest bagażnik magnetyczny. Nie ma konieczności mocowania go do sufitu. W zestawie znajdują się również uchwyty-wsporniki do montażu. Trzeba jednak pamiętać, że nie zapewnia tak dużej stabilności i jest zalecany przy krótszych dystansach. Zaleca się wykorzystywać dodatkowe paski.