Dom

Pompy ciepła gdańsk

Powietrzno-wodne i gruntowo-wodne modele pomp ciepła są ekologicznym źródłem czystej, zielonej energii. Jedną z najważniejszych decyzji, jaką należy podjąć na etapie budowy lub modernizacji domu, jest ta dotycząca wyboru odpowiedniego systemu grzewczego. Pompy ciepła zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nowoczesnych domach. Jeśli chodzi o pompy ciepła gdańsk oferuje tego typu systemy, które gwarantują najwyższe oszczędności. Niskie koszty eksploatacji i szybki zwrot z inwestycji.

Zintegrowany z pompą ciepła inteligentny sterownik dotykowy to unikalne urządzenie, które umożliwia sterowanie, w zależności od preferencji, procesem ogrzewania zarówno domu, jak i ciepłej wody użytkowej. W ten sposób wybierając pompy ciepła gdańsk jako miasto pozwala w większym lub mniejszym stopniu w zależności od potrzeb, można w pełni regulować pracę pompy ciepła.

Powietrzne pompy ciepła są idealne do ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania ciepłej wody użytkowej, ogrzewania basenów, solarnego ogrzewania pomieszczeń i systemów zaopatrzenia w ciepło powietrze do wody. Modele dostępne są w wykonaniu ze stali nierdzewnej, aluminium, miedzianych płyt wymiennika ciepła, polipropylenowych płyt wymiennika ciepła. Maksymalną wydajność zapewnia maksymalny współczynnik efektywności (COP) na poziomie 4,72 lub klasa energetyczna A++, która gwarantuje wysoką energooszczędną pracę pompy powietrznej.

Gruntowe pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania są sercem nowej koncepcji ekologicznych systemów grzewczych. Systemy te zostały zaprojektowane z zaawansowanym, w pełni automatycznym systemem sterowania i wysokowydajną pompą inteligentną. Dostępny jest szeroki zakres pomp ciepła typu grunt-woda, typów instalacji i wielkości od kilku kilowatów do kilku megawatów.